O firmie

Istniejemy na rynku od wielu lat i przez ten czas udało nam się wspólnie stworzyć firmę, która jest synonimem solidności w branży. Od samego początku wyróżnikiem naszego działania była jakość i bezkompromisowość w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Dlatego dziś jesteśmy w stanie pracować dla najbardziej wymagających klientów.

Nasi Pracownicy to kompetentny i doświadczony zespół, nastawiony na indywidualne podejście do klienta.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od porad dotyczących projektu, doboru odpowiednich mediów, wydruku i wykończenia reklamy, aż po dostarczenie i montaż gotowego produktu.

Trzon działalności firmy to druk i profesjonalne oklejanie pojazdów, witryn sklepowych oraz wszelkich innych powierzchni zdolnych do pełnienia funkcji nośnika reklamy.

Jakość i powtarzalność prac gwarantują starannie opracowane narzędzia i procedury.

Nasz park maszynowy został zaplanowany w ten sposób, aby najefektywniej pracować zarówno dla dużych ponadregionalnych korporacji, jak i dla lokalnych, często niewielkich firm.

Kluczem do sukcesu jest dopasowanie do potrzeb każdego klienta.

Całość łańcucha produkcyjnego i logistycznego w naszej firmie jest kontrolowana przez system informatyczny. To nowoczesne rozwiązanie pozwala dokładnie zaplanować każde zlecenie i na bieżąco informować klienta o postępie prac. Zarządzanie czasem ma kluczowe znaczenie dla naszej relacji z Państwem.

Powierzając naszej firmie wykonanie reklam mają Państwo gwarancję solidności, jakości oraz terminowości a materiały jakich używamy do produkcji, to sprawdzone wysokiej klasy produkty, renomowanych europejskich producentów.

Biorąc aktywny udział w tworzeniu niebagatelnych projektów na najwyższym poziomie, pomagamy w tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku a profesjonalnie wykonana usługa gwarantuje nie tylko satysfakcję, lecz także uznanie w oczach klienta.


Realizacje

Wizytówka


chałwa

Pracujemy dla

oklejanie samochodów legnica | reklama na samochodach legnica | szyldy legnica | banery reklamowe legnica | reklama legnica | reklama świetlna legnica